Aşk Aşka Karşı Aysel Aksümer Pdf E-Kitap Oku İndir

Aşk Aşka Karşı Aysel Aksümer Pdf E-Kitap Oku İndir

LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi11 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1987 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Aşk Aşka Karşı Aysel Aksümer Pdf E-Kitap Oku İndir

Kitabı Sitemizden Okuyunuz.Lodaing Kısmı Doldugu An Okumaya Baslayabilirsiniz Kitap Evi Keyifli Okumalar Diler…

Yaşam çizgisinin hatırladıklarıyla başlayan bölümünden itibaren sevgiyi tatmamıştı. Askısından tutulup oradan oraya taşınan bir elbiseydi O! Bu demir askının ucundan o kadar çok tutan kişi vardı ki. İçindeki ruhu ise nedense hiç kimse hesaba katmamıştı.

Burnu biraz daha küçük olsun! Işık az gelsin yüzüne! Sağa baksın ama yüzü hafif yana yatık dursun! Biraz da gölge vereyim, diyen bir ressamın çalışması değil ki yüzü! Yıllardır burnunun kapladığı alanın dışına çıkamamıştı dudakları. Ama kimin umurundaydı bu!

Aşk bir proje ödevi değildi. Başlangıç, gelişme ve hedeflenen sonuç diye bir plan yapılamazdı. Aşk, başlardı sadece. A harfinden K’ye kadardı her şey. Ortadaki “ş” olsa olsa onları birleştiren kaderdi. Yoktu başka ötesi. Aşkta bütün dualar sonsuzluğuna dairdi. “Her güzel şey çabuk biter” savının inadına “Bu aşk bitmez” diyorlardı.

Yürek giyinmişse aşkı onu ancak ölüm soyabilirdi. Zamanın belki de en güzel katresiydi aşk. İnsanın nefes alış verişini dalgalandıran, yüreklere ritm katan bir iksirdi o.

1987 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>