Biraz Yağmur Biraz Güneş – Elin Hilderbrand

Biraz Yağmur Biraz Güneş – Elin Hilderbrand

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
553 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Biraz Yağmur Biraz Güneş – Elin Hilderbrand

Etkileyici ve akılda kalıcı kitap tasarımıyla, içine çağıran karton kapağıyla, okuyanların içini ısıtacak hikâyesi ile Martı kitabevinden çıkan Biraz yağmur biraz güneş-Elin Hilderbrand romanı Mayıs 2016’da 1. Baskısını yapmış. A. Deniz Topaktaş’ın çevirdiği roman okuyucuya beklediğinden fazlasını verebilecek kapasitede.

Okudukça hayatın içinden çok şeyi bulabileceğiniz romanda adada geçen bir hikâye konu ediniliyor. Hayatınızda, hakkında yanıldığınız kişiler olduğunda nefreti, öfkeyi ve yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarını bu kitabı okudukça tekrar anımsayacak, kahramanların hikâyesini özümseyecek, ta derinlerinizde hissedeceksiniz. İstenecek ikinci şanslar olduğunu görecek, verilip verilmeyeceğini merak edeceksiniz. Belki de onların durumunda olsanız, sizin asla vermeyeceğiniz şansı onlar birbirine verecek. İşte bunu n merakıyla kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

Yeniden başlama ya da arkanızı dönüp gitme noktasında öğreneceğiniz, tanık olacağınız daha pek çok yaşam öyküsü olduğunun farkına varabileceğiniz romanın kahramanlarından Meredith Delinn çok çaresiz kaldığı bir anda uzunca bir süreden beri görmediği Connie Flute adındaki eski bir dost tekrar çıkagelecektir. Meredith, Connie ile birlikte bir adaya doğru yolculuğa çıkacaktır. Adada bu ikiliye sonradan Connie’nin ağabeyi de katılacak, Meredith ilk aşkıyla karşılaşınca o an içinde bulundukları yaşamları ile arkalarında kalan yaşamlarını düşünerek bunalımlı zamanlar yaşayacaktır.

Romantizm, travmatik duygular, ilişkiler, umutlarla dolu hikâyedeki kadın kahramanlar acaba her şeye yeni baştan başlayabilecek midir? NAntucket Adası nelere tanık olacak, adanın koynuna sığınanlar aradıklarını bulabilecek mi?

Ne dersiniz, Biraz yağmur biraz güneş-Elin Hilderbrand, okumaya değmez mi?

Chakra TR
553 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>