Detoks İle 5 Günde Yağlara Veda Umay Villa PDF

Detoks İle 5 Günde Yağlara Veda Umay Villa PDF

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
574 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Detoks İle 5 Günde Yağlara Veda Umay Villa PDF

Londra’da plates uzmanlık eğitimini tamamlayan aynı zamanda değişik ülkelerde sağlıklı beslenme, yağ yakmaya odaklı beslenme ve hamilelikte beslenme gibi çeşitli eğitimler de alarak Türkiye’ye gelen Umay Villa’nın yıllar boyu edindiği bilgi ve birikimleridir. Türk halkıyla paylaşmak istediği için 2016 yılında Alfa Yayıncılık tarafından çıkardığı net ve kesin bilgiler veren müthiş ve elinizden düşüremeyeceğiniz bir çalışmadır. Detoksa uygun birbirinden değişik ve çeşitli menülerin verildiği kitap aynı zamanda piyasada bu anlamda çok büyük bir boşluğu doldurmuş ve eksikliği tamamlamıştır.

Açlık hissetmeden, açlık krizlerine girmeden, sinir harbiyle mücadele etmeden ve nasıl vereceğim bu kiloları paniğine kapılmadan yapımı oldukça kolay, pratik ve her yerde bulabileceğimiz pahalı olmayan malzemeler ile çok kolay bir şekilde yapacağımız detoks programı ile ihtiyacımız olan kilolara kısa bir süre içerisinde veda edeceğiz.

Kas yoğunluğunu artırıp doğrudan kas yapmaya ve yağ yakmaya yönelik detoks programları hazırlanarak yazılan kitaptaki tarifleri uyguladıktan sonra verdiğiniz kiloları bir daha geri almayacağız. İçeriğinde program kesinlikle kas değil yağ yakmaya yönelik olduğu için kaybedeceğimiz kiloları bir daha geri almayacağız.

Bu kitapta yazılan birbirinden müthiş detoks programlarını verilen süreler içerisinde ve düzenli olarak uygulandığımız zaman kısa bir süre içerisinde istenilen kilolara ulaşabileceğimizin garantisini veren bu kitap aynı zamanda uzmanlar tarafından da onaylanan değerli bilgiler içermektedir.

574 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>