Gülşen Kılıç Deli Kitabı Özeti

Gülşen Kılıç Deli Kitabı Özeti

Markafoni TR
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
9138 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(12 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Gülşen Kılıç Deli Kitabı PDF İndir

Gülşen Kılıç arslan tarafında kaleme alınmış, yayıncılığını, Nemesis Kitap’ın yüklendiği, 2016 yıllı mart ayında piyasaya çıkmış bir kitap. Konusundan biraz bahsedersek, Anne ve babasından hiçbir zaman beklediği ilgi ve alakayı göremeyen, bu yüzden en büyük hayali sevdiği adamla evlenmek olan genç bir kız olan Elif ile yaşadığı çevrede herkes tarafından deli olarak bilinen Emre’nin zoraki yapılan evliliği. Roman bu şeklide başlar. Elif zamanla, Emre’ye ilgi duymaya başlar. Belki güzel bir evlilik olabilecek gibi görünürken, psikolojik sorunlarla boğuşan Emre’ nin tekrar delirmesiyle her şey bozulur.

Sonrasında ne olacak derseniz. Bunu öğrenmek için, Deli kitabı adlı romanı okumak lazım. 544 sayfa bir kitap. Piyasaya çıktığında beri okuyucuları tarafından çok olumlu eleştiriler alan bir kitap. Bende zevkle okudum. Size tavsiye ediyorum. Kitabın yazarı Gülşen Hanım, akıcı bir şekilde kaleme almış romanını.

Zaman bulup kitapçıya gidemeyenler için söylüyorum. Malum kitap bayağıda tuttu. Siz çıkıp alana kadar tükenme ihtimali yüksek. İnternet’ten kitap yurdu, idefix v.s. sitelerden indirimli bir şekilde edinebilirsiniz. İnsanlar artık kitap almadan önce İnternet sitelerini inceleyip, yorumları okuduktan sonra almayı tercih ediyorlar. Yaptığım yorumların faydalı olmasını dilerim. Şunu da unutmayalım az veya çok her kitabın insana bir katkısı mutlaka olur. Bu kitap da gayet akıcı bir dille yazılmış, konuda bugünlerde sık duyduğumuz zoraki evlilikler.

Markafoni TR
9138 kez indirildi

Gülşen Kılıç Deli Kitabı Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Aslı Han diyor ki:

    teşekkürler….

  2. Nesebannnnnnn diyor ki:

    Yüreğime doğ berrin karapinarin kitap eklermisiniz

  3. Nesebannnnnnn diyor ki:

    Beni özle olurmu berrin karapinarin kitabi eklermisiniz

YORUM YAZIN


'; } ?>