Gülşen Kılıçaslan Deli Özeti

Gülşen Kılıçaslan Deli Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
8953 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(10 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

Gülşen Kılıçaslan Deli PDF İndir

Anne ve babasından aradığı ilgi ve alakayı hiçbir zaman bulamayan Elif’ in en büyük hayali sevdiği adamla evlenerek, beyaz gelinlik giymekti. Peki, ne oldu dersiniz. Elif, çevredeki herkesin deli olarak tanıdığı bir adamla Emre ile zoraki bir evlilik yapmak zorunda kalır. Psikolojik sorunları ile uğraşan Emre’ ye karşı, tuhaf bir şekilde merhamet duymaya başlayan Elif, mutlu olabilecek mi? Emre tekrar delirebilirmiş? Olabilir, mümkün.

Gülşen Kılıçaslan Deli adlı kitabı, 2016 yılı mart ayında Nemesis yayıncılık tarafından raflarda yerini aldı. 544 sayfalık uzun soluklu, akıcı bir dille yazılmış, sizi içine çeken kaliteli bir roman olmuş. Bende dâhil, okuyuculardan neredeyse tam not alan güzel bir roman. Kitap okumak, bir yaşam şekli. Herkesin kitap konusunda bir tarzı var. Tarz ne olursa olsun, mutlaka kitap okumak lazım. Gelecek nesillere de örnek olmak lazım. Benim de bir tarzım var fakat arada böyle değişik eserler de okuyorum. Ama güzel, akıcı hikâyeler olması lazım, alıp okumam lazım. Gülşen Kılıçaslan deli kitabı gibi. Benim tavsiye edebileceğim bir kitap. Gülşen Kılıçaslan’ ı tebrik ederim. Böyle kaliteli eserlerin devamını bekleriz.

Yazıyı sonlandırmadan önce yazar hakkında da bilgi vermek isterim. Şu an 27 yaşında genç bir yazar olan Gülsen Kılıçaslan, 12 yaşından beri yazıyor. Kamu yönetimi mezunu genç yazarımız, yazmaktan büyük keyif aldığını söylüyor.

8953 kez indirildi

Gülşen Kılıçaslan Deli Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Beyza diyor ki:

    Çok güzel bir kitap alın

  2. Beyza diyor ki:

    Merhaba ben beyza çok gzl

  3. Zeynep diyor ki:

    KitaPlanı formatı değiştirdiginizden beridir indiremiyorum.lütfen yardimci olur musunuz?..

YORUM YAZIN


'; } ?>