İki Yabancı Olmadan Önce Renee Carlino Özeti

İki Yabancı Olmadan Önce Renee Carlino Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
5519 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

İki Yabancı Olmadan Önce Renee Carlino PDF İndir

Kitap bir tutkudur. Her sayfada ayrı bir heyecan duyar kitap tutkunları. Elden bırakılamayacak türde, okuyucuya büyük keyif veren, hayal kurduran, merak uyandıran hikâyeler ve kitaplar gezmek şehrin bilinmeyen sokaklarında gezmek gibidir. Yeni bir tat, yeni bir yorum arayanlara İki yabancı olmadan önce renee carlino tarafından yazılmış romanı önerilebilir.

Araya yıllar girse de çocukluk aşkları hep taze kalacaktır. Affetmek, yeniden başlamak gerekecektir bazen. Birden ne olduğunu, yeniden aşkın kucağına nasıl düştüğünüzü sorgularsınız. Tutkuların peşinde yıllarca yorulmadan koşabilirsiniz. Kitabın kahramanları da koşuyor. Romanın konusu kısaca şöyle: Aradan 15 yıl geçtikten sonra ilk aşkını metro durağında tesadüfen gören romanın erkek kahramanı Matt, kıl payı eski aşkını kaçırmaktadır. Bir fotoğrafçı olan Matt sevgisine ulaşmaya, yeniden alevlendirmek istemektedir. Her yolu deneyen Matt bir gün “Kayıplar aranıyor” adlı siteye de Ulaşmaya çalıştığı kişinin görebilmesi umuduyla “Yeşil gözlü muhabbet kuşuna” başlığını koyduğu bir mesaj bırakmıştır. İçeriğinde telefon numarası da olan mesaj Grace’ye ulaşmış, iletişime başlamışlardır. Peki, kaldıkları yerden devam edebilecekler mi? Aşk ateşi canlanacak mı? Araya giren zaman telafi edilebilecek mi? Grace ile Matt daha neler yaşayacak? Heyecan ve merakla sayfalarını çevirip bir an önce bitirmek isteyeceğiniz iki yabancı olmadan önce renee carlino duygularınızı coşturacak.

Reene Carlino aşk ve dram türünde başarılı bir yazar. “İki yabancı olmadan önce”, aşka, gizeme, tutkuya, heyecana meraklı okurlara önerilebilecek sürükleyici, şık kapak tasarımına sahip akıcı bir kitap.

5519 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>