Kahve Kokulu Hikayeler PDF Kitap Oku

Kahve Kokulu Hikayeler PDF Kitap Oku

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3834 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Kahve Kokulu Hikayeler PDF Kitap Oku

Çağımızda vazgeçilmez olan eylemlerden birisi de kitap okumaktır. İnsanların kendilerini rahatlatacakları, keyifli bir zaman geçirebileceği anlar çok ender var olur. Bireyler kendilerini kitapların gizemlerine emanet etmektedir. Kitaplar ilk yazının ortaya çıkmasından sonra insanlar ile muazzam bir bağ kurmuştur. İnsanlar bilgi edinmek için kitapları ve ansiklopedileri kullanmaktadır. Kitaplar hemen hemen her yerde bulunabilecek birer eşyadır. Zamanımızda çok ünlü yazarlar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ülkemizde yaşamaktadır. Nobel edebiyat ödülü alan Orhan Pamuk, çeşitli ülkelerde başarılar elde etmiş olan Elif Şafak, Yaşar Kemal ve Necip Fazıl Kısa kürek gibi yazarlarımız ülkemizi temsil etmiş ve etmeye de devam etmektedirler.

Dünyamızda özgün olan kitaplarda elbette vardır. Ülkemizde son zamanlarda en başarılı yapım Kahve Kokulu Hikayeler olarak gösterilmektedir. Kitap çeşitli 52 hikayeden oluşan özgün bir kitaptır. Kitap okuyucuları kitap içinde kaybolmakta ve kendi hayatlarından özetlerle karşılamaktadırlar. Hikayelerin başlangıçlarında insanın içine işleyen şiirler veya ünlü kişilere ait güzel birer söz ile başlangıç yapmışlardır. Hikayeler çok uzun olmamakla birlikte kısa da sayılmaz. Bireyler hikayeler içerisinde kendilerinden bir parça bulmaları gayet olasıdır. İnsanların yaşadıkları aşk, sevinç, üzüntü, keder gibi duygular bu kitapta son derece etkili olarak kullanılmıştır.

Edebiyat eleştirmenleri tarafından şiddetle tavsiye edilen bu kitap okuyanları duygu fırtınaları yaşatmaktadır. İnsanlar kendilerine ait bir hikaye bulabilecekleri kahve kokulu hikayeler Ender Harun Derince tarafından hazırlanmış ve Yakamoz Yayınları aracılığı ile okuyucuları ile buluşturulmuştur.

Chakra TR
3834 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>