Keskin Şeyler – Gillian Flynn Özeti

Keskin Şeyler – Gillian Flynn Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2805 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Keskin Şeyler – Gillian Flynn

Yılın en iddialı gerilim romanlarından biri olan Keskin Şeyler kitabı yazar Gillian Flynn tarafından kaleme alınmıştır. Baskı yılı 2011 olan Keskin Şeyler romanının sayfa sayısı ise 352’dir. Artemis Yayınları tarafından okuyucuların beğenisine sunulan Keskin Şeyler kitabının çevirmeni ise Uğur Mehter’dir.

Son otuz sayfasını okumaktan korkacak olsanız da, kendinizi sayfaları çevirmekten alıkoyamayacaksınız. Gillian Flynn tarafından keskin kalemi ve keskin sezgisi ile hikâyeye dökülen bu muhteşem olaylar sizde de büyük bir hayranlık uyandıracaktır. Zeki ve zorlayıcı bir üslup ile yazılan Keskin Şeyler romanı gerçek bir başyapıt olarak okuyucuya sunuluyor. Romanda Camille Preaker’ın zorlu geçmişine doğru uzanan bir yol haritasına eşlik edeceksiniz. Hasta ruhlu bir anne olan Camille, akıl hastanesinde kısa bir süre misafir olacak ve çalıştığı ikinci sınıf gazetedeki görevi gereğince, iki küçük kızın cinayetini araştırmak için büyüdüğü kasabaya gitmek zorunda kalıyor. Sekiz yıl önce yaşadığı kasabadan ayrılan Camille için taşınamayacak bir yük olsa gerek! Camille uzun süredir kafasından atmaya çalıştığı ve hayatından silmek istediği çocukluk trajedileri ile yeniden yüzleşirken sizi de bu yüzleşmeye ortak edecek. Gerçekten güzel bir kitap olan Keskin Şeyler romanını büyük bir merak ile okuyacaksınız. Olayların çözümlenmesi çok farklı bir şekilde işleniyor.

 

Katili kitaptaki kişiler ile birlikte bulacak ve onlarla beraber merak etmeye başlayacaksınız. Her şeyi beraber ortaya çıkaracağınız kusursuz bir olay örgüsü ile Keskin Şeyler kitabını mutlaka okumalısınız.

2805 kez indirildi

Keskin Şeyler – Gillian Flynn Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ayşe Ylmaz diyor ki:

    Ah keşke pdfi de olsaydı 🙁

YORUM YAZIN


'; } ?>