(Kitap) Doğruluk Mu? Cesaret Mi? – Laura E. James

(Kitap) Doğruluk Mu? Cesaret Mi? – Laura E. James

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
948 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

(Kitap) Doğruluk Mu? Cesaret Mi? – Laura E. James

Doğruluk mu, cesaret mi Lura E. James’in ilk kitabıdır. Yazar bu ilk kitabında iki çocukluk arkadaşın aşklarını, hayat karşısında duruşlarını, hayal kırıklıklarını, yeni kararlarını ve modern insanın kafa karışıklığını usta bir dille okuyucuya aktarmıştır. Kate Blair ve Rossie Jenkins çocukluk arkadaşıdır. Kate, platonik aşktan sıkılan ve hayatında radikal kararlar alıp yeni başlangıçlar yapmaya karar verir.

Kate altı yıl boyunca Mickey’yi bekledi ve bu bekleyişten artık sıkıldığını anladıktan sonra kendisine âşık olan Declan O’Brien da karşılıklı gerçek aşkı bulmasında alacağı en büyük riskti. Declan, Kate’e delicesine âşıktı, Kate bunları gördükçe kafası karışıyor ve platonik aşkı Mickey’e olan ilgisi gittikçe azalıyordu. Kate unutmaya başlamıştı onu ama Mickey? Burası muammaydı.

Kate, Mickey’yi unutup Declan ile yeni bir aşka yelken açabilecek mi yoksa geçmişe saplanıp kalacak mı? Rossie arkadaşı gibi değildi, hayat karşısında yeni kararlar aldığı yoktu. O, hayata aşkın gözünden bakmıyordu. Hayatını onu bekleyerek geçirdiği biri yoktu ama Josh gelecek ve Rossie’nin sakin hayatını renklendirecekti. Bu iki kadının aşkla sınanan hayatları ve yeni kararları romanın kurgusunu oluşturmaktadır. Yazar modern insanın aşka bakış açısını tüm gerçekliği ile gözler önüne sermiş ve okuyucuya gerçekçi bir hikâye sunmuştur. Yazar sadece romantik bir eser sunmak yerine aşkın tüm yüzü ile okuyucuyu tanıştırmayı seçmiştir

948 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>