Kusursuz Oyun – J. Sterling pdf Kitap Özeti

Kusursuz Oyun – J. Sterling pdf Kitap Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2527 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Kusursuz Oyun – J. Sterling pdf Kitap Özeti

J.Sterling’in yazmış olduğu Kusursuz Oyun, Aşk ve macera kategorisinde kaliteli romanlar okumayı seven, seçici okurları kendine çekecektir. Romanın çevirmenliğini Gözde Soykan, editörlüğünü de Eren Abaka yapmış. 350 sayfalık bu romanda başkalarının duyguları içinizi dolduracak. Kusursuz Oyun Epsilon yayınevinden Temmuz 2016’da çıkan Kusursuz Oyun – J. Sterling okuyucunun kalbinde yer edecek içerikte. Roman üniversite öğrencisi iki genci konu alıyor. Üniversitede öğrenci olan Cassie Andrews aşk ve ilişki konusunda kuralları olan bir kızdır. Jack Cartes ise okulun beysbol takımında bir yıldız olan çapkınlığıyla da tanınmakta olan bir gençtir.

Etrafında çok sayıda kız olan ve her kızı elde edebileceğini düşünen, geçici ilişkilerle zaman geçiren bir adam olan Jack ile Cassie’nin yolları bir gün kesişmiştir. Cassie onunla tanışmış ve ukalaca tavırlarından hoşlanmamış hatta uzak durmaya karar vermiştir. Böyle birinin onun kurallarına uyamayacağını düşünürken Jack ise çoktan kararını vermiş, Cassie’ye kendini beğendirmeye çalışmaktadır. Onu diğer kızlardan farklı görmekte ve tanımak istemekte, bunun yollarını aramaktadır. Cassie ne kadar uzak durmaya çalışsa da acaba Jack istediğini yapabilecek, kendini Cassie’ye beğendirebilecek mi? Cassie bu çapkın adama nasıl güvenecek? Jack, Cassie’nin ilişkiler hakkındaki kurallarına uyabilecek mi, kurallar çiğnenirse neler olabilecek?

Bir solukta okunabilecek romantizm dolu Kusursuz Oyun – J. Sterling romanında hüzün ve gözyaşını da bulacaksınız. Romanın ilk sayfasından itibaren çıkacağınız yolculuktan hiç pişmanlık duymayacak, sevginin tüm engelleri nasıl aşacağına tanıklık edeceksiniz.

Chakra TR
2527 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>