Meral Kır -Aşkı Seçtim Özeti

Meral Kır -Aşkı Seçtim Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
12293 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(6 votes, average: 2,83 out of 5)
Loading...

Meral Kır -Aşkı Seçtim PDF İndir

Aşka dair yazılmış birçok kitap vardır. Bunlardan biri de Meral Kır’ın Aşkı Seçtim Kitabıdır. Âşık bir kadının öyküsünü anlatan bu kitap aşkı tatmış her kişiye hitap ediyor.

Aşkını her gece hayallerinde, düşlerinde yaşayan, her anını aşkını düşünerek keçiden bir kadındır Asya. Servet sahibi bir ailenin kızıdır hayatta istediği ne varsa olmuştur. Ta ki âşık olduğu adam olan Doruk’u tanıyıncaya kadardır. Doruk’la tanışıp âşık olan Asya onunla evlenir ve ondan bir çocuk sahibi olur. Başlarda çok güzel giden bu hikâyenin acıyla devam edeceğinden habersizdir Asya. Çünkü uğrunda canını bile feda edecek kadar sevdiği adam olan Doruk onu eski sevgilisi için terk edip, eski sevgilisi ile birlikte Amerika’ya gitmiştir. Bu durum karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Asya, hayatını çocuklarına adar ve onlar için yaşamaya başlar. Doruk’un onu bırakmasının ardından hayatına bir şekilde devam eden Asya için yine bir yıkım olmuştur. Çünkü Doruk onu terk edip gittiği sevgilisi ile birlikte yeniden Türkiye’ye dönmüştür. Bu manzarayla karşılaşan Asya’nın tüm hayatı yeniden kararmıştır.

Doruk’un yaptıklarının acısı yetmezken başka sorunlarla da mücadele eden Asya’nın tek istediği şey çocuklarına bir zarar gelmemesidir. Bu durumu öğrenen Doruk da ailesine zarar vermeye çalışanların peşine düşer. Asya ve Doruk çocukları için yeniden bir araya gelerek mücadele vermektedir.

12293 kez indirildi

Meral Kır -Aşkı Seçtim Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Aslı Han diyor ki:

    teşekkürler….

  2. muge celik diyor ki:

    tesekkurler.ellerınıze saglık

YORUM YAZIN


'; } ?>