Meral Kır Gölgedeki Işığım Özeti

Meral Kır Gölgedeki Işığım Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2918 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Meral Kır Gölgedeki Işığım PDF İndir

Go kitap yayın evinin hazırlamış olduğu, çevirisinin Duygu Yücelin yaptığı bu kitabın türü Yetişkin romantizmdir. Yetişkinliklere yönelik olan bu kitabın amacı ne olursa olsun gerçekten aşk varsa bir umut vardır. Umudunuzu yitirmeden aşkınız içim mücadele etmeniz gerektiğini anlatıyor. Yayın tarihi 2016 yılı şubat ayıdır. Yazarın çıkarmış olduğu ikinci kitap olup gölgedeki ışığım adlı eserinin daha çok gündemde olduğu biliniyor.

Kitabın konusunda bir aşk hikâyesi yer almaktadır. Clay’ı uzun süre göremediği için bir daha hiç bir zaman göremeyeceğini düşünen maggie kalbinin dağılmış olan parçalarını birleştirip içinde bulunduğu hayatına bıraktığı yerden devam etme çabası içindedir. Bunları yapmasının çabalamasının tek sebebi ise clay’ın böyle istemesidir.

Tedavisinin devam ettiği klinikte Clay’ın o kadar yaşamış olduğu acıya üzüntüye rağmen maggie ‘yi düşünmeden geçirdiği hiç bir zaman dilimi yoktur. Yavaş yavaş iyileşmeye başlasa da her zaman ki gibi kalbi hala onu hiç bir zaman yalnız bırakmayıp her zaman yanında olan kıza aittir. Olaylar gelişip maggie ve clay bir araya geldiklerinde artık hayat ikisi içinde eski zamanlarda ki gibi olmayacaktır. Tüm zorluklara rağmen değişmeyen tek şey birbirlerine olan o muhteşem aşklarıdır. Bir de bu zor günlerin mutlu bir son ile bitebileceği umut tuttukları günlerdir. Okurken kendinize ait bir parça bulabileceğiniz bu eser her zaman bir umut daha olduğunu okuyucularına benimsetmektedir.

2918 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>