Merhaba Belalı Korumam Deli Kitabı Özeti

Merhaba Belalı Korumam Deli Kitabı Özeti

Markafoni TR
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
14326 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(8 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Merhaba Belalı Korumam Deli Kitabı PDF İndir
Wattpad’de bölüm yayınlandıktan sonra popüler olan ve sonradan kitaplaştırılan “ Belalı korumam” adlı kitap Corleonis Canan A. Düzgan tarafından kaleme alınmış. Aslan burcunda olan yazar “Aslan’ın kalbi” anlamına gelen “Corleonis” takma adını kullanıyor. Trakya Üniversitesi’nin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan, halen bir şirkette çalışan, ayrıca dans eğitmenliği de yapan Canan A. Düzgan’ın yazmaya başlaması Wattpad ile tanıştıktan sonra olmuş. Yazmaya başladıktan sonra kendiliğinden gelişen hikâyenin kurgusu zamanla yerine oturtulmuş.

Tutku ve aşkla bezenmiş, fantezilerle süslü kitapta güçlü görünmeye çalışan, narin ama sert mizaçlı bir kız ile yakışıklı, işini önemseyen, biraz alaycı, biraz da esprili bir genç erkek arasında yoğunlaşan olaylar örgüsünü ve belki yaşanacak aşkı sergiliyor. Bir genç kız ile onu korumak üzere görevlendirilmiş koruması arasındaki tartışmalar, yaşanan çekim okuyucuyu da çekecek ustalıkta yazılmış. Hikâyenin kadın kahramanı olan Selin Miami’ye gittikten sonra koruması da onu bulmak için peşine düşer. Maceralı bir takip başlar. Belki de başladığınız gün bitirmeye çalışacağınız kitabın anlatımı su gibi akıcı. Duyguların, dokunuşların büyüsüne kapılacak olan hikâyenin kahramanlarını daha çok şey bekliyor olacaktır.

Her sayfayı çevirdiğinde okuyanların merakını artıran kitabın sıkmayan, akıcı bir dili var. Bu kovalamacanın içinden acaba sürpriz bir aşk çıkar mı? Merak ediyorsanız Merhaba belalı korumam deli kitabını alın ve keyifle okumaya başlayın. Postiga Yayınlarından çıkmış, aşk ve macera türünde olan kitabı okuyanlar pişman olmayacaktır.

Markafoni TR
14326 kez indirildi

Merhaba Belalı Korumam Deli Kitabı Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Teşekkürler.. diyor ki:

  Teşekkürler…..

 2. Ela yeter diyor ki:

  Teşekkürler çok güzel kitap elinize saglık3

 3. perihan öcü diyor ki:

  tesekkürler,,,.

 4. selin diyor ki:

  Çok teşekkürler…

 5. canan korkmaz diyor ki:

  çok çok teşekürler

 6. ilknur uydal diyor ki:

  okumak istediğim bir kitap daha

 7. ılgın hoşver diyor ki:

  ÇOK TEŞEKKÜRLER

 8. meltem diyor ki:

  merak ettiğim kitaplardan briydi. çok teşekkür ederim.

 9. Taha diyor ki:

  05449226606 arayın kızlar

 10. elifbüşra fırat diyor ki:

  çok teşekkürler

YORUM YAZIN


'; } ?>