Seni İstemiyorum! – Arzu Khayal Kitap Özeti

Seni İstemiyorum! – Arzu Khayal Kitap Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
23529 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(17 votes, average: 3,82 out of 5)
Loading...

Seni İstemiyorum! – Arzu Khayal Kitap Özeti

Seni İstemiyorum Arzu Khayal kitabı etkileyici öyküsü ile okuyucuları büyüleyecek gibi görünüyor. Basım tarihi 2016 olan Seni İstemiyorum romanının sayfa sayısı ise 454’dür. Yayıncı Lopus tarafından okuyucu ile buluşturulan Seni İstemiyorum kitabı yazar Arzu Khayal’ın muhteşem kalem beceresi ile sizleri memnun edecek bir olay örgüsüne sahip.

Seni İstemiyorum romanında büyük bir aşk karmaşasının ortasında bulacaksınız kendinizi. Aşk tam olarak dört yıl kadar gecikmişti. Barlas Karaman’ın kalbine gelen aşk, kendisine eş olarak giden 19 yaşındaki kızın yeşil gözlerinden akıyordu ruhuna ve kalbine. O gece genç adam acımasız bir şekilde sahip olacaktı küçücük bir bedene. Canını yakan bu kadının ileride de kendi canını yakacağını hesaba katmadan yapmıştı her şeyi. Feriha ise ikinci kadın olarak gittiği o evde çok zarar görecekti. Normal yolla hamile kalamayan bu kadın, asla kadın olmanın ne demek olduğunu anlayamayacaktı. Sevgiye ve merhamete aç olan ruhunu, hayatını borçlu olduğu adamın torununu doğurmak için geldiği evde doyuracaktı. Kocası tarafından aşağılanacağından ve hor görüleceğinden habersiz olan bu kadın, bir anne şefkati ve baba sevgisi nasıl olur öğrenmek istiyordu.

Yanlış seçimlerin, vicdan sızısının ve gururun büyük bir duvar oluşturduğu bu engeller arasından sıyrılıp birlikte olabilecekler miydi? Akıcı dili ve kusursuz öyküsü ile sizi başka bir diyara sürükleyecek olan bu etkileyici romanı hiç sıkılmadan tek bir solukta okuyacaksınız.

23529 kez indirildi

Seni İstemiyorum! – Arzu Khayal Kitap Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Cabbariyettin Kustura diyor ki:

  Yabancı-Öznur Yıldırım istiyoruz ve en kısa sürede gelmesini umuyoruz. Teşekkürler…

 2. ilknur uydal diyor ki:

  çok okumak istiyorum bu kitabı

 3. best book diyor ki:

  kitap indirme olanağı sağladığınız için teşekkürler

 4. Deniz Sancak diyor ki:

  Kitabı hiç sevemedim. Önce Feriha`ya sonra da Melek`e çok haksızlık oluyor. Böyle kitaplar yazmak çok kötü. Kadınlara haksızlık.

 5. asosyalkitapkurdu diyor ki:

  kitabın pdf si var mı?

 6. deniz07 diyor ki:

  nezaman pdf sini paylaşırsınız

 7. Burcu diyor ki:

  PDF formatı neden açilmiyor

 8. tugba Capoglu diyor ki:

  teşekkür ederim

YORUM YAZIN


'; } ?>