Seni Özlüyorum- Louise Douglas PDF Kitap Özeti

Seni Özlüyorum- Louise Douglas PDF Kitap Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2142 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Seni Özlüyorum- Louise Douglas

Fen, bir kitapçı dükkânında çalışmakta ve küçük oğluyla yaşamaktadır. Hayatının küçük oğlu Connor ile geçirmekte ve hayatını ona adamaktadır. Fen’in hayatı dışarıya kapalı bir yaşamdır. Ailesinden ve evinden uzakta oğluyla yaşayan Fen korkunç bir sırla yaşamaktadır. Bu sır ve suçluluk duygusu ile yaşayan kadın geçmişinden sürekli kaçmaktadır. Gerçeğin onu yakalayıp, geçmişteki sırrı ortaya çıkaracak düşüncesi ile sürekli tetikte bir yaşam sürmektedir. Bunun yanı sıra kitabın diğer kahramanı Sean, harika bir yaşam sürmektedir.

 

İşinde başarılı olan Sean muhteşem bir evde yaşamaktadır. Karısı Belle ve altı yaşındaki kızı Amy ile mutlu bir şekilde hayatını sürdüren Sean karısının başka birisini bulduğu ve Sean’ın evden ayrılmasını istediği zamana kadar sürmüştür. Fen ve Sean bu şartlar altında karşılaşmıştır. Arkadaşlıkları ilerleyen zamanlarda daha derin bir ilişkiye dönüşecek ve onlara tekrardan birine güvenme ve âşık olma cesareti verecektir.

 

Mutluluğu yakalayan iki kişinin arasına geçmiş girecek ve onları zorlu bir seçim yapmaya zorlayacak mı? Bu kitap insanın zaaflarını anlatmasının yanında aşkın gücünü de gözler önüne seren bir kitaptır. Genç bir anne hem geçmişte yaşadığı olayın sırrını taşırken hem de aşık olduğu adam ile yaşadıkları karşısında ne yapacaktır? Terkedilen bir adam aşkı bulduğu ve hayatında yeni bir sayfa açtığını sanırken sevdiği kadının sırrı onların yaşamını nasıl etkileyecektir?

Chakra TR
2142 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>