Sümeyye Akarçay Rehine Kitap Özeti

Sümeyye Akarçay Rehine Kitap Özeti

Markafoni TR
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1852 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Sümeyye Akarçay Rehine

Optimum yayın evi tarafından piyasaya sürülen, Sümeyye Akarçay tarafından kaleme alınan bir aşk romanı.

Kitabın içeriği hakkında bilgi vermek isterim. Baran ve Esma’ nın aşkını anlatıyor kitap. Okumadan hayat geçmez diye düşünenlerdim. Kaliteli bir eser gördüğümde mutlaka okumak isterim. Özellikle aşk romanlarını seven insanlar çok. Aşk romanlarının içinde kendine iyi bir yer bulacak bir kitap.

Vefa borcu ile güçlü bir aşk yeşerir mi? Sosyetenin gülü Esma, aşktan hep kaçtı, erkekleri hep terslemekten keyif alırdı. Tek amacı holdingin başına geçmekti. Başarılı iş adamı Baran, Esma’ ya ilk görüşte âşık olmuştu. Peki, sonra ne oldu dersiniz, bunu merak ediyorsanız, kitabı alıp okumanız lazım. 494 sayfa soluksuz okuyacağınız bir aşk hikâyesi.

Bir hikâye yarışmasına katılmak için başvuran Sümeyye Akarçay, yarışmaya katıldıktan sonra kendini yazarlığa başlamış olarak bulur. Henüz yolun başında olan bu genç yazarımıza yayın hayatında, başarılı olmasını dileriz. Yazarlığa başladığı ilk kitabı olan rehine adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim.

Şu an henüz çok tanınmayan yazarımız ve kitabı, Sümeyye Akarçay rehine ile ilgili bilgi vermeye çalıştık. Yeni yazarları da desteklemek için kitaplarını okumak gerek. Zaten pişman olmazsınız. Başarılı bir çalışma olmuş. Kitap okumak insanın hayatını değiştirir. Hayata bakış açısını değiştirir. Televizyonda bütün gece oturup, dizi seyretmektense, elinize bir kitap alın okuyun. Yanına da güzel bir kahve iyi gider.

Markafoni TR
1852 kez indirildi

YORUM YAZIN


'; } ?>