Tuğba Sayın Bir Aşk Şehri: İstanbul Kitap Özeti

Tuğba Sayın Bir Aşk Şehri: İstanbul Kitap Özeti

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3806 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Tuğba Sayın Bir Aşk Şehri: İstanbul Kitap Özeti

Günümüzde gençlik kitaplarına rağbet oldukça fazladır. Bu da gençlerimizin kitap okumaya yönelmesinin sevindirici bir göstergesidir. Yeni bir gençlik kitabı olan ve Fenomen Kitaplar yayınevinin çıkarmış olduğu Tuğba Sayın İstanbul kitabı, gençlerin yeni gözdesi olmaya aday bir kitap.

Tuğba Sayın, gençlere yeni bir soluk getirecek olan bu kitabında genç bir kızın hikayesini ve serüvenlerini anlatmaktadır. Kahramanımızın adı liseli bir genç olan Mina. Onuncu sınıfa gitmekte ve kendi halinde, sıradan bir hayatı olan bir genç kız. Bursa’da yaşıyor ve İstanbul’a ablasının yanına gitmek, onu ziyaret etmek istiyor. İşte hayatının dönüm noktası burada yaşanıyor ve yaşanan olaylarla hayatı tamamen tepetaklak oluyor. Bu kadar büyük bir metropole alışkın olmadığı için geldiği ilk günden itibaren zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Geldiği an metro buse binen Mina, o kalabalıkta eli ayağına dolaşıyor ve inmeye çalışırken birinin ceketi, çantasının fermuarına takılıp yırtılıyor. Tesadüf o ki, o çocuk da ablasının komşusu olduğunu daha sonra fark ediyor. Bu çocuğa karşı yoğun ilgi hissetmeye başlıyor. Ve ardından gelen tesadüflerle olaylar zinciri oluşuyor. Bu sırada ailesinden İstanbul’a yerleşmesi için bin bir zorluklarla izin alıyor ve yepyeni bir hayata yelken açıyor.

Kitapta; bir genç kızın yaşadığı duygu karmaşalarını, aşkı, aileyi, arkadaşlığı anlatıyor. Dili oldukça sade olan bu kitap, akıcı şekilde ilerliyor ve sıkmıyor. Toplam 478 sayfa olan bu kitap, Wattpad’de 13 milyon kez okunarak, fenomenler arasına girmiştir.

3806 kez indirildi

Tuğba Sayın Bir Aşk Şehri: İstanbul Kitap Özeti Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. CİSEM AKSU diyor ki:

    KİTAP OKUMAK GÜZEL ANILAR DAHA ESKİDEN BAZZEN DE KİTAP LAZIM ARKADAŞLAR COK GÜZEL ALSIN YENİ KİTAP ETKİLİÇ VE ROMANDAKİ VE ESKİ KİTAPLARMIZI CÖPE ATMAYLIM KİTap larmzı lütfen okuyalım

YORUM YAZIN


'; } ?>